Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w bezpłatnych szkoleniach online, przygotowanych w ramach projektu „e-Mocni: cyfrowe umiejętności, realne korzyści”, w którym bierze udział nasza gmina! 

Do wyboru jest aż 21 szkoleń online na temat e-usług dostępnych w różnych dziedzinach życia.

CZEGO MOŻNA SIĘ DOWIEDZIEĆ I NAUCZYĆ NA SZKOLENIACH ONLINE?

W zależności od wybranych szkoleń ich uczestnicy mogą dowiedzieć się m.in.:  jak samodzielnie stworzyć ciekawy plakat, ulotkę lub zaproszenie (szkolenie: „Tworzenie zasobów informacyjnych i dzielenie się nimi”); jak zadbać o bezpieczeństwo w internecie (szkolenie „Dbanie o prywatność”); w jaki sposób budować swój wizerunek w internecie (szkolenie: „Zarządzanie swoim wizerunkiem i informacjami o sobie”); jak napisać profesjonalne i skuteczne dokumenty aplikacyjne, w tym wyróżniające się CV (szkolenie: „Znajdowanie pracy”); jak dbać o zdrowie dzięki internetowi (szkolenie: Prowadzenie zdrowego trybu życia); jakie warunki trzeba spełnić, żeby zaangażować ludzi w lokalne działania (szkolenie: „Uczestniczenie w życiu społecznym i obywatelskim”).

Na szkoleniach online można dowiedzieć się jeszcze o wiele więcej, np.: o płatnościach i załatwianiu spraw urzędowych online, o prawach konsumenta, e-usługach dostępnych na platformie e-PUAP, o tworzeniu blogów, o planowaniu podróży, o bezpiecznym korzystaniu z portali towarzyskich i legalnych źródeł rozrywki w internecie itd. 

Szkolenia składają się z webinariów, prezentacji, krótkich filmów instruktażowych i tekstów, z których można korzystać w dowolnej kolejności.

JAK SIĘ ZAPISAĆ NA SZKOLENIE ONLINE? 

1.  KROK: Wybierz szkolenie: https://e-mocni.org.pl/kategoria/szkolenia-online/

2. DRUGI KROK: Zapisz się na nie samodzielnie: https://e-mocni.org.pl/#zapisz-sie-online

Zachęcamy do skorzystania i promocję szkoleń. Po przejściu 7 h szkolenia, każda osoba ma możliwość otrzymania certyfikatu.

Projekt  „e-Mocni: cyfrowe umiejętności, realne korzyści” jest współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa (działanie 3.1 „Działania szkoleniowe na rzecz rozwoju kompetencji cyfrowych”). Strona projektu i wszystkie materiału szkoleniowe dostosowane są dla osób niesłyszących.  

Poniżej lista szkoleń, w których można uczestniczyć.

thumbnail of lista szkolen online