Szanowni Państwo,

Firma E-T Ekologia i Termomodernizacja Tadeusz OSTROWSKI Gonty 37 B, 82-550 Prabuty zaprasza w dniu 23.10.2020 o godzinie 16.30 do PCKiS Prabuty ul. Łąkowa 22 na prezentację najnowszych możliwości w zakresie pozyskiwania odnawialnych źródeł energii.

Na spotkaniu w przestępny sposób będzie można poznać najnowocześniejsze rozwiązania spotykane dzisiaj na rynku w dziedzinie fotowoltaiki, pomp ciepła powietrze woda, kolektory słoneczne. Każdemu z uczestników zostanie zaoferowana darmowa porada w ramach doboru instalacji grzewczej w oparciu o odnawialne źródła energii, a także zostaną sporządzone kosztorysy instalacji fotowoltaicznych dla gospodarstw domowych oraz gospodarstw rolnych. Każda wycena będzie przeprowadzona rzetelnie i indywidualnie po uprzedniej wizycie i zrobieniu audytu energetycznego każdego z obiektów. Wycena będzie realizowana w oparciu o dostępne programy dofinansowania na instalacje proekologiczne, które wykorzystują odnawialne źródła energii.

Podczas spotkania zostaną przedstawione następujące tematy:
1.) Nowoczesne instalacje fotowoltaiki o dużej sprawności
2.) Różne warianty spotykanych instalacji (na dachu, budynku gospodarczym, na gruncie), zalety i mankamenty każdego z rozwiązań,
3.) Pompy Ciepła Powietrze – Woda typu split
4.) Pompy Ciepła Powietrze – Woda inwerterowe (typu monoblock)
5.) Kolektory słoneczne
6.) Przykładowa instalacja ekologiczna dla gospodarstwa domowego o powierzchni 120-150 m2