Serdecznie zapraszamy na  reżyserowany koncert w formie spektaklu operetkowo-musicalowego w II aktach wykonywany przez trójmiejski projekt muzyczny „Artis” pt. „Operetka nie taka straszna”Podczas koncertu będzie można usłyszeć najpiękniejsze arie, duety, kwartety operowe, piosenki operetkowe i musicalowe oraz muzykę filmową i popularną.

„Operetka nie taka straszna” – opowiada o miłosnych, prywatnych i zawodowych perypetiach Grażyny i Janusza, pary zwolnionych dyscyplinarnie z opery śpiewaków oraz ich przyjaciół: przyszłego dyrektora operetki Andrzeja i garderobianej Żanety. Głównych bohaterów poznajemy podczas imprezy domowej u Grażyny i Andrzeja. Niestety na przyjęciu mimo wielu zaproszonych gości zjawiają się tylko Andrzej i Żaneta. Gospodarze dowiadują się w tajemnicy od Andrzeja, że dostaną szansę na występ w Operetce. Nie są z tego powodu zbytnio zadowoleni, wszak oni są śpiewakami operowymi, a występ w operetce stanowi dla nich pewnego rodzaju degradację. Jednakże postanawiają skorzystać z szansy…

Koncert odbędzie się 18 lutego 2024 roku o godzinie 16:00 w Prabuckim Centrum Kultury i Sportu. Bilety w cenie 30PLN do nabycia w PCKiS. Zapraszamy!

Źródło: https://www.pckis.pl/operetka-nie-taka-straszna/