W dniu 13 stycznia w hali widowiskowo sportowej w Toruniu odbyły się Halowe Mistrzostwa Województwa Pomorskiego w lekkoatletyce. W zawodach tych wystartowały ze znakomitymi wynikami zawodniczki z Prabut. W biegu młodziczek na 1000 znakomicie zaprezentowała się Pola Kamińska, która wygrała konkurencję z rekordem życiowym 3.19.85.

Na tym samym dystansie wystartowała Zuzia Zielińska. Po bardzo dobrym biegu i pasjonującym finiszu wygrała. Zuzia od tego roku jest już juniorką młodszą i aktualnie przygotowuje się do Halowych Mistrzostw Polski, które odbędą się na początku lutego we Wrocławiu.

Po biegach młodziczek i juniorek młodszych na dystansie 1500 m wystartowały juniorki a wśród nich Wiktoria Krysiak i Natalia Proć. Wygrała ta pierwsza zdobywając złoty medal a tuż za nią finiszowała Natalia.

Zuzia Zielińska i Wiktoria Krysiak to aktualne reprezentantki kadry Polski juniorów B, natomiast Pola Kamińska jest zawodniczką  kadry  województwa pomorskiego młodziczek.