Szanowni Państwo,

Serdecznie zapraszamy na webinarium Pomorskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej!  Spotkanie dedykowane jest przedsiębiorcom z powiatu kwidzyńskiego i poświęcone wsparciu nowych inwestycji.

Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna przedstawi możliwości związane z dołączeniem do Polskiej Strefy Inwestycji. Dzięki Ustawie o wspieraniu nowych inwestycji z 2018 roku, przedsiębiorcy mogą ubiegać się o zwolnienie z podatku dochodowego na 12 lub 15 lat z uwagi na nowy projekt inwestycyjny, niezależnie od swojej lokalizacji oraz wielkości przedsiębiorstwa! Ponadto, Bank Gospodarstwa Krajowego przybliży pożyczki unijne dla przedsiębiorstw, a Pomorski Fundusz Pożyczkowy przedstawi pożyczki na przedsięwzięcia rozwojowe oraz inwestycje w odnawialne źródła energii ze środków publicznych.

Spotkanie w formie online odbędzie się w czwartek 25 lutego 2021 r.  o godzinie 10:00 za pomocą łatwej w  obsłudze aplikacji MS Teams. Szczegółowy program wydarzenia na plakacie. Eksperci będą dostępni dla uczestników webinarium również po jego zakończeniu.

Zapisy na wydarzenie przyjmujemy pod adresem: d.kazimierczyk@strefa.gda.pl

Link do spotkania zostanie przesłany na adres podany w zgłoszeniu (w tytule wiadomości prosimy wpisać: webinarium 25 lutego 2021 r.).

Webinarium_baner- 25.02.2021