AKTUALIZACJA 13.03.2020

KOMUNIKAT

Informujemy, że z uwagi na występowanie KORONOWIRUSA w Polsce Zespół ds. Podatków i Opłat Lokalnych

został wyłączony z bezpośredniej obsługi interesantów.

Wszelkie podania i wnioski należy składać w wyznaczonym miejscu Biura Obsługi Ludności. We wskazanym pomieszczeniu udostępniony został również telefon do kontaktu z pracownikami z poszczególnych stanowisk pracy. 

Prosimy ograniczyć załatwianie spraw do przypadków wyjątkowych i niezbędnych.

Zaleca się korzystanie z dostępnych metod kontaktu z wykorzystaniem urządzeń elektronicznych (ePUAP), telefonu lub operatora pocztowego.

Od poniedziałku 16 marca do odwołania Punkt Kasowy w Urzędzie Miasta i Gminy Prabuty będzie nieczynny. Prosimy o przekazywanie wpłat wyłącznie przelewami elektronicznymi.

Informujemy, że obsługa interesantów w Urzędzie Miasta i Gminy w Prabutach odbywa się na bieżąco. Z uwagi jednak na występowanie koronawirusa w Polsce w obawie o zdrowie mieszkańców prosimy ograniczyć załatwianie spraw poprzez kontakt bezpośredni do przypadków wyjątkowych i niezbędnych.

Zaleca się korzystanie z dostępnych metod kontaktu z wykorzystaniem urządzeń elektronicznych (ePUAP), telefonu lub operatora pocztowego.

W celu załatwienia sprawy w Urzędzie Miasta i Gminy w Prabutach można dzwonić na dostępne numery telefonów oraz wysyłając wiadomość na poszczególne adresy e-mail.

W razie pytań informacji udziela Sekretarz Miasta i Gminy i Prabuty pod numerem telefonu: 55 262 41 45 lub 695 267 700.

Burmistrz Miasta i Gminy Prabuty
Marek Szulc

 

thumbnail of Wykaz telefonów