Dnia 10 lutego 2018 w restauracji Malibu odbył się kolejny charytatywny bal karnawałowy, zorganizowany przez Parafialny Oddział Akcji Katolickiej. 96 osób z Dzikiego Zachodu bawiło się do rana przy dźwiękach skocznej muzyki.

Podczas balu przeprowadzono aukcję rękodzieł naszych darczyńców (którzy zawsze hojnie wspierają naszą inicjatywę), z której dochód przeznaczony został na turnus rehabilitacyjny dla naszego parafianina Łukasza.

Dziękujemy wszystkim przybyłym za wspólną zabawę i okazane serce. Szczególne podziękowania składamy Państwu: Ryszardowi i Mirosławie Wiśniewskim, dzięki którym mogliśmy delektować się wyrobami na stole wiejskim oraz za smaczne ryby Anecie i Waldemarowi Dreszler. Panu Krzysztofowi Papisowi dziękujemy za oprawę muzyczną. Szczególne podziękowania dla muzyków z zespołu, stworzonego na potrzeby balu, w składzie: Marek Szulc, Andrzej Mosiejczyk, Sławomir Kosmalski, Krzysztof Łukaszewski, którzy zabawiali nas przy dźwiękach starych szlagierów. Niech dobro wróci do Was tysiąckrotnie.

Króluj nam Chryste.

Prezes P.O.A.K Waldemar Sulikowski