Rodowo Małe to niewielka typowo wypoczynkowa miejscowość położona nad jeziorem Dzierzgoń, 11 km od Prabut. Doskonały wypoczynek gwarantuje odosobnienie tego miejsca od wszelkich uciążliwości wielkomiejskich a także walory przyrodnicze. Ciekawe położenie naszego domu zapewni Państwu wiele atrakcji np. piękny widok na największe w tym rejonie jezioro Dzierzgoń o powierzchni blisko 800 ha, który stanowi jeden z atrakcyjniejszych akwenów szczególnie dla miłośników deski z żaglem.

Miejsce stanowi doskonałą bazę wypadową do odwiedzin Malborka (30 km), Iławy (40 km), Kwidzyna (30 km), Gdańska (90 km).

OFERTA

Do wynajęcia przeznaczyliśmy piętro domu jednorodzinnego z osobnym, niekrępującym wejściem. Na parterze domu znajduje się przestronny salon z kominkiem. Ciepła, rodzinna atmosfera wraz z dostępem do kuchni i sali kominkowej. Posiłki przygotowywane we własnym zakresie, w kuchni do dyspozycji gości.

3 pokoje 2 osobowe na I piętrze domu ze wspólnym, ale niekrępującym wejściem. Na piętrze, osobna łazienka. Łazienka także na parterze. Bezpieczny parking na zamkniętej posesji, grill z wędzarnią (możliwość przygotowania złowionej ryby), taras wypoczynkowy, TV w każdym pokoju, plaża z pomostem (100 m) + łódź wiosłowa w cenie pobytu, możliwość pobytu ze zwierzętami, w pobliżu boisko do siatkówki i piłki nożnej.

CENY

  • 30 zł za dobę (osoba dorosła) – w sezonie letnim (czerwiec – wrzesień)
  • 25 zł za dobę (osoba dorosła) – po sezonie

ATRAKCJE W POBLIŻU

  • Zamek Krzyżacki z Malborku (impreza Oblężenie Malborka, Światło i Dźwięk),
  • Międzynarodowy Plener Rzeźbiarsko Malarski w Rodowie oraz jego efekty na terenie wsi,
  • ponad 100 km oznakowanych tras rowerowych na terenie gminy Prabuty,
  • zabytki w Prabutach: pozostałości Zamku Biskupów Pomezańskich, gotycka Brama Kwidzyńska (możliwość zwiedzenia), unikatowe wodociągi miejskie (biegnące pod miastem – możliwość zwiedzenia), Konkatedra Biskupów Pomezańskich, Kościółek Polski (możliwość zwiedzenia),
  • szlak kajakowy rzeki Liwy (za pośrednictwem właściciela możecie Państwo zamówić spływ kajakowy),
  • rezerwat ornitologiczny ptactwa wodnego Jezioro Liwieniec w Prabutach (cenne gatunki ptaków),

DODATKOWE INFORMACJE

W domu jednocześnie na parterze zamieszkuje właściciel (bezkolizyjne wejście na piętro)
Rodowo Małe – Gmina Prabuty, 82-550
Telefon: (055) 278 19 40, 605 16 19 40

ZAPRASZAMY DO NAS PRZEZ CAŁY ROK