Sezon halowy piłki siatkowej dobiegł końca, czas więc na małe podsumowanie naszych występów na siatkarskich parkietach.

Na pewno naszym największym sukcesem w sezonie 2018/2019 było obronienie mistrzowskiego tytułu  Kwidzyńskiej Ligi Miejskiej Siatkówki o Puchar KCSiR. Nad drugą drużyną w tabeli mieliśmy 7 pkt przewagi, a sam tytuł zapewniliśmy sobie na kolejkę przed zakończeniem rozgrywek. Dodatkowo, nasz rozgrywający – Mateusz Narolski został uznany najlepszym zawodnikiem całej ligi.

Niestety słabiej nam poszło w rozgrywkach Suskiej Ligi Piłki Siatkowej, w której zajęliśmy ostatecznie 4 miejsce. Zaważyła na to głównie pierwsza runda, w której wygraliśmy tylko 3 mecze. W rundzie rewanżowej poszło nam już znakomicie, ale do trzeciego miejsca zabrakło nam jednego punkcika. W suskiej lidze Zespół Szkół w Prabutach zajął 6 miejsce. W VII Memoriale Siatkarskim im. Leopolda Stępnia rozegranym 23 lutego 2019r w prabuckiej hali sportowej, po zaciętych meczach zajęliśmy ostatecznie 4 miejsce.

Serdecznie dziękujemy firmie PHU EURO Radosław Rebeszko w Prabutach za zakup nowych koszulek, dzięki którym mogliśmy godnie prezentować się na parkietach siatkarskich oraz za pokrycie wpisowego udziału w rozgrywkach.

Skład drużyny w sezonie 2018/2019: Koniszewski Patryk, Baran Paweł, Buszko Tomasz, Grocholski Karol, Kałuża Kacper, Narolski Mateusz, Nowak Marcin, Szczepański Daniel, Wiśniewski Dawid oraz Wawer Przemysław (Liga w Suszu), Mazurkiewicz Michał (Memoriał im. Leopolda Stępnia).

Daniel Szczepański