Urząd Miasta i Gminy Prabuty uprzejmie informuje, że nabór wniosków w ramach Programu Priorytetowego  „Czyste Powietrze” odbywa się wyłącznie w wersji elektronicznej, poprzez przygotowany w tym celu  „Portal Beneficjenta”, znajdujący się na stronie internetowej Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki w Gdańsku https://wfos.gdansk.pl

Pomocą w wypełnieniu wniosku służą pracownicy Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki w Gdańsku. Wszelkie czynności wykonywane przez przedstawicieli WFOŚiGW w Gdańsku są nieodpłatne.

W celu umówienia spotkania i otrzymania pomocy przy wypełnianiu wniosku o dofinansowanie należy wypełnić formularz i zarezerwować termin spotkania w znajdującym się na w/w stronie „TERMINARZU SPOTKAŃ”. Termin spotkania zarezerwować można również telefonicznie pod numerami: (58) 743 18 20 lub (58) 743 18 21.

Przed spotkaniem należy upewnić się, że posiadają Państwo wszystkie dane oraz załączniki wymagane do kompletnego wypełnienia wniosku o dofinansowanie.

Wykaz dokumentów niezbędnych do właściwego wypełnienia wniosku znajduje się w niniejszym linku: https://wfos.gdansk.pl/czyste-powietrze/podstawowe-informacje-o-programie

Osoby zainteresowane Programem Czyste Powietrze obsługiwane są :

  • poniedziałek w godzinach 10.00-18.00
  • wtorek-czwartek w godzinach 8.00-15.00

Kontakt e-mailowy: czystepowietrze@wfos.gdansk.pl