Zapraszamy do naszego Gospodarstwa Agroturystycznego ” FIGLÓWKA”

82-550 Laskowice 56
tel. 502 370 383
tel. 58 278 38 76
www.figlowka.pl

email: figlowka@figlowka.pl

Nazwa gospodarstwa pochodzi od dawnego narzędzia rolniczego tzw. Żniwiarki, ale jak wam przychodzą do głowy inne skojarzenia to też fajnie. Figlówka położona jest we wsi Laskowice w gminie Prabuty na malowniczej leśnej polanie z dala, nie tylko od wielkich miast i głównych dróg ale nawet od innych gospodarstw wiejskich. Proponujemy wypoczynek dla wszystkich, w środku pięknego, o każdej porze roku lasu.

Oferujemy Państwu dwuosobowe pokoje, każdy z łazienką oraz apartament (pokój z kominkiem i aneksem kuchennym, sypialnią i łazienką)

  • Pokój jednoosobowy – 70 zł
  • Pokój dwuosobowy – od 90 zł do 100 zł w sezonie (od 25.04 do 30.09)
  • Apartament do 4 osób – od 180zł do 200zł w sezonie
  • Przystawka – 20 zł
  • Śniadanie – 20zł,
  • Obiadokolacja – 35 zł
  • Kolacja – 25 zł

Około 800 m od domu, drogą przez las, można dojść do pięknego jeziora Orkusz z kąpieliskiem i stanowiskami dla wędkarzy. Niepowtarzalny urok tego miejsca sprzyja odpoczynkowi i umożliwia bezpośredni kontakt z przyrodą, zwierzętami domowymi (trzy psy i cztery koty ) oraz zwierzętami dzikimi takimi jak : sarny, jelenie, zające, dziki i borsuki. Ze względu na zaciszne położenie, ciepły klimat naszego domu, warto do nas przyjechać by nie tylko podziwiać, ale i zbierać bogactwo okolicznej natury- zagłębie leśnych malin, jeżyn, jagód, żurawiny i grzybów.

Dla aktywnych, lubiących spędzać czas zwiedzając stare zamki, mury obronne, zabytkowe fontanny, kościoły i katedry, stanowimy znakomitą bazę wypadowa, ponieważ jesteśmy na szlaku zamków gotyckich. Wieczory można spędzać w kameralnym pokoju klubowym przy kominku, czytając książki, grając w karty, układając puzzle, tańcząc przy muzyce mechanicznej, śpiewając z udostępnionych słowników przy akompaniamencie gitary. Do dyspozycji gości jest również Soccer (piłkarzyki), a dla bardziej aktywnych stanowisko do grillowania i ognisko.