Już niedługo, 15 maja o godzinie 15:00 zapraszamy do gry miejskiej „Prabuckie Zabytki”. Zwiedzamy bramę kwidzyńską, zabytkowe wodociągi, ruiny zamku i Kościółek Polski. Na uczestników czekać będzie mnóstwo atrakcji, niespodzianek oraz atrakcyjnych nagród w loterii fantowej.

Zapraszamy !


Gra miejska „Prabuckie Zabytki”

Organizator:

Prabuckie Centrum Kultury i Sportu
Miejsko-Gminna Biblioteka Publiczna w Prabutach

Opis, zasady i warunki uczestnictwa

Gra miejska „Prabuckie Zabytki” polega na zwiedzeniu, dotarciu uczestników do punktów kontrolnych usytuowanych w miejscach zabytkowych naszego miasta oraz podbiciu kart kontrolnych w tych punktach..

W grze „Prabuckie Zabytki” udział biorą osoby indywidualne oraz drużyny 2 – 5 osobowe.

Drużyna powinna składać się z osób wspólnie zamieszkujących lub pozostających we wspólnym gospodarstwie domowym (sytuacja pandemiczna).

Przynajmniej 1 osoba w drużynie musi być pełnoletnia.

Osoby, drużyny biorące udział w grze „Prabuckie Zabytki” zaczynają od Bramy Kwidzyńskiej w Izbie Pamięci Wernera Zebrowskiego, gdzie otrzymują kartę uczestnictwa do dalszego zwiedzania i wzięcia udziału w loterii fantowej.

Dalsza kolejność zwiedzania zabytków jest dowolna, ale żeby wziąć udział w loterii fantowej, należy zakończyć w Miejsko-Gminnej Bibliotece Publicznej w Prabutach, gdzie po oddaniu karty uczestnictwa i wzięcia udziału w „łatwym” quizie o „Prabuckich Zabytkach” przystępujemy do loterii fantowej.

Udział w grze jest bezpłatny i dobrowolny.

Źródło: http://www.pckis.pl/zapraszamy-do-wziecia-udzialu-w-grze-miejskiej-prabuckie-zabytki/?utm_source=rss&utm_medium=rss&utm_campaign=zapraszamy-do-wziecia-udzialu-w-grze-miejskiej-prabuckie-zabytki