Menu główne
Start
Nasze Miasto
W urzędzie
Turystyka
Ochrona środowiska
Przetargi
Oferta inwestycyjna
Kontakt z nami
Fotogaleria
Archiwum
Wieści RSS
Start arrow Nasze Miasto
Nowe ogłoszenia
Czytaj wszystkie
Nowe wiadomości
Czytaj wszystkie

Nasze Miasto
Święto Policji w Prabutach
Wiadomości
24.07.2014.
Burmistrz Miasta i Gminy Bogdan Pawłowski, Sekretarz Miasta i Gminy Prabuty Jędrzej Krasiński oraz Przewodniczący Rady Miejskiej Henryk Fedoruk udali się do Komisariatu Policji w Prabutach, aby złożyć życzenia wszystkim funkcjonariuszom i pracownikom komisariatu z okazji przypadającego w dniu dzisiejszym „Święta Policji”.
Czytaj całość
 
Zakończenie XXIV Międzynarodowego Pleneru Rzeźbiarsko Malarskiego w Rodowie
Wiadomości
22.07.2014.
Dnia 19 lipca br. odbyło się oficjalne zakończenie XXIV Międzynarodowego Pleneru Rzeźbiarsko-Malarskiego " Pole sztuk" w Rodowie. Honorowy Patronat nad tegorocznym Plenerem objął Marszałek Województwa Pomorskiego. Uczestnikami byli w większości studenci ASP, również z Lwowa.
Czytaj całość
 
Wnioski o stypendium szkolne
Ogłoszenia
18.07.2014.
W związku z możliwością uzyskania przez uczniów pomocy materialnej o charakterze socjalnym Urząd Miasta i Gminy w Prabutach przekazuje osobom zainteresowanym do pobrania wniosek.
 
Wniosek o przyznanie stypendium szkolnego na rok szkolny 2014/2015 należy złożyć w Urzędzie Miasta i Gminy w Prabutach w terminie do dnia 15 września 2014 r. w pokoju Nr 22 (III piętro). Szczegółowych informacji można uzyskać pod numerem telefonu 55 246 07 32
Czytaj całość
 
Spotkanie z podróżnikiem Tomaszem Kozakiewiczem
Wiadomości
17.07.2014.
W dniu 13 lipca w Kościółku Polskim w Prabutach odbyło się spotkanie z podróżnikiem pochodzącym z Prabut Tomaszem Kozakiewiczem, który opowiedział o swoich wyprawach do Indii, Nepalu i krajów afrykańskich.
Czytaj całość
 
Koncerty Viva Musica
Wiadomości
17.07.2014.
W dniu 6 lipca w Kościółku Polskim w Prabutach odbył się pierwszy koncert kolejnej edycji festiwalu Viva Musica. W świat operetki prabucką publiczność wprowadziła poznańska grupa Operus Arte, która zachwyciła widzów zarówno śpiewem sopranistki Doroty Makulec i tenoru Pawła Wytrążka jak i grą aktorską. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z koncertu.
Czytaj całość
 
Nabór wniosków o przyznanie stypendium za wysokie osiągnięcia w nauce
Ogłoszenia
16.07.2014.
Burmistrz Miasta i Gminy Prabuty ogłasza nabór wniosków o przyznanie stypendium za wysokie osiągnięcia w nauce w roku szkolnym 2013/2014 dla absolwentów gimnazjum i szkół ponadgimnazjalnych. Wnioski można pobierać i należy składać w Biurze Obsługi Ludności Urzędu Miasta i Gminy w Prabutach przy ul. Kwidzyńskiej 2. Termin składania wniosku upływa 30 września 2014 roku

 

Czytaj całość
 
Festyn Sołecki w Gdakowie
Wiadomości
15.07.2014.
Przedstawiamy Państwu kolejny fotoreportaż z festynu sołeckiego, którego organizatorami była Rada Sołecka oraz sołtys i radny p. Piotr Wieliczko.
Czytaj całość
 
IX Maraton Wędkarski w Prabutach
Wiadomości
15.07.2014.
W weekend 11 – 13 lipca br. nad Jeziorem Sowica w Prabutach odbył się IX Maraton Spławikowo Gruntowy organizowany przez Koło Polskiego Związku Wędkarskiego w Prabutach. W tegorocznym maratonie startowały 23 drużyny z całej Polski, min. z Iławy, Kwidzyna, Lubawy, Olsztyna, Elbląga, Brodnicy oraz gospodarze z Prabut. Każda drużyna składała się z 3 osób.
Czytaj całość
 
Badania archeologiczne na Zamku Biskupów Pomezańskich
Wiadomości
15.07.2014.
W tym tygodniu rozpoczęły się prace badawcze na terenie ruin Zamku Biskupów Pomezańskich w Prabutach. Jest to kontynuacja wieloletnich już prac archeologicznych prowadzonych na ruinach zamku. Prace wykopaliskowe na zlecenie Miasta i Gminy Prabuty prowadzi archeolog Pani Grażyna Nawrolska.
Czytaj całość
 
Wymyśl hasło promocyjne naszego miasta !
Ogłoszenia
10.07.2014.

W ramach akcji promocyjnej Miasta i Gminy Prabuty zapraszamy do wspólnego stworzenia hasła promocyjnego, które stanie się wizytówką naszego miasta. Wytypowane hasło zostanie umieszczone na materiałach promocyjnych.

Liczymy na pomysłowość naszych mieszkańców.

Czytaj całość
 
KONKURS !!! Filmów Amatorskich
Ogłoszenia
10.07.2014.
Image Zachęcamy do wzięcia udziału w organizowanym przez Powiślańską Lokalną Grupę Działania oraz Gminny Ośrodek Kultury w Kwidzynie konkursie Filmów Amatorskich.
 
Celem konkursu jest promowanie przez sztukę filmową aktywizacji społeczności lokalnej oraz pobudzanie zaangażowania jej w rozwój obszaru objętego LSR.
Czytaj całość
 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 1 - 11 z 188


25 Lipca 2014
Piątek

Imieniny obchodzą:

Jakub, Krzysztof,
Nieznamir, Sławosz,
Walentyna

Do końca roku zostało 160 dni.

Liczba odwiedzin
gości: 5700536
Gościmy
Odwiedza nas 6 gości


System Informacji Przestrzennej

Zainwestuj w Prabutach !

Biuletyn Informacji Publicznej

Elektroniczna Platforma Usług Administracji Publicznej

Prabuckie Centrum Kultury i Sportu

Pomoc w zarzšdzaniu mikrofirmšKampania informacyjno-edukacyjna: Zrównoważona gospodarka odpadami na terenie województwa pomorskiego

Festiwal biegów

Strategia Rozwoju Województwa Pomorskiego 2020

Wykaz telefonów do firm i instytucji w gminie Prabuty

Nakarm głodne dziecko

Przetargi - zamówienia publiczne
Przetargi - nieruchomości