Menu główne
Start
Nasze Miasto
Rada Miejska
W urzędzie
Turystyka
Ochrona środowiska
Przetargi
Oferta inwestycyjna
Kontakt z nami
Fotogaleria
Archiwum
Wieści RSS
Start arrow Nasze Miasto
Nowe ogłoszenia
Czytaj wszystkie
Nowe wiadomości
Czytaj wszystkie

Nasze Miasto
Nowe dowody osobiste
Ogłoszenia
03.03.2015.
W związku z wejściem w życie z dniem 1 marca 2015 roku nowych przepisów dotyczących dowodów osobistych przedstawiamy informacje dotyczące zabezpieczeń nowych dowodów osobistych.
 
ImageImage
 
Gminna Spółka Wodna w Prabutach ogłasza nabór ofert
Ogłoszenia
27.02.2015.
Gminna Spółka Wodna w Prabutach zaprasza do złożenia oferty na wykonywanie prac, polegających na konserwacji urządzeń melioracji wodnych szczegółowych, objętych działalnością Gminnej Spółki Wodnej w Prabutach.
 
 
Narodowy Dzień Pamięci Żołnierzy Wyklętych
Ogłoszenia
27.02.2015.

Image Burmistrz Miasta i Gminy Prabuty Marek Szulc oraz Przewodniczący Rady Miejskiej Andrzej Ochał zapraszają 1 marca o godz. 14:00 pod pomnik pamięci przy ul. Kwidzyńskiej na wspólne obchody Dnia Pamięci Żołnierzy Wyklętych.

 
Zapraszamy na Konferencję Kresową promującą książkę "Wspomnienia prabuckich Kresowian"
Ogłoszenia
26.02.2015.
Burmistrz Miasta i Gminy Prabuty Marek Szulc oraz Prezes Prabuckiego Stowarzyszenia Kresowiaków Andrzej Mosiejczyk mają zaszczyt zaprosić na Konferencję Kresową promującą książkę „Wspomnienia prabuckich Kresowian”.
 
Konferencja odbędzie się 13 marca 2015 roku (piątek) o godzinie 11:00 w Prabuckim Centrum Kultury i Sportu (ul. Łąkowa 22).
Czytaj całość
 
Konsultacje do LSR 2014 - 2020. Wspólnie przygotujmy lokalną strategię działania
Ogłoszenia
26.02.2015.
W związku z pracami nad nową Lokalną Strategią Rozwoju dla obszaru działania Stowarzyszenia Powiślańska Lokalna Grupa Działania zapraszamy wszystkich zainteresowanych do konsultowania prac nad LSR 2014-2020 do siedziby Biura PLGD w Kwidzynie od poniedziałku do piątku od godziny 8:00 do 15:00.
Czytaj całość
 
V zwyczajna sesja Rady Miejskiej
Ogłoszenia
25.02.2015.
Obrady V zwyczajnej sesji Rady Miejskiej, odbędą się w dniu 4 marca 2015 roku (środa) o godz. 15:30.
Uprzejmie informujemy, że nastąpiła zmiana miejsca obrad sesji. Sesja odbędzie się w sali Prabuckiego Centrum Kultury i Sportu, ul. Łąkowa 22.
Czytaj całość
 
Spotkanie informacyjne w Malborku "Możliwości wsparcia na rozpoczęcie działalności gospodarczej"
Ogłoszenia
25.02.2015.
Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich zaprasza na spotkanie informacyjne poświęcone zagadnieniom związanym z Funduszami Europejskimi w nowej perspektywie finansowej na lata 2014-2020.

Spotkanie odbędzie się w poniedziałek 16 marca 2015 r. w siedzibie Lokalnego Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich w Malborku przy ul. Żeromskiego 11, w godz. 10:00 – 12:45.  
Czytaj całość
 
Darmowe kursy zawodowe dla rolników
Ogłoszenia
24.02.2015.
Regionalne Towarzystwo Inwestycyjne S.A. serdecznie zaprasza rolników oraz ich domowników (dzieci powyżej 18 roku życia, kobiety) z powiatu kwidzyńskiego do projektu „W nowej roli" - nowy zawód dla rolnika.
 
Projekt jest realizowany w ramach poddziałania 8.1.2 Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki i finansowany z Europejskiego Funduszu Społecznego. Celem projektu jest nabycie nowych kwalifikacji zawodowych poprzez wsparcie doradcze, warsztaty oraz szkolenia zawodowe ułatwiające znalezienie pozarolniczego źródła dochodu przez osoby chcące odejść z rolnictwa.
Czytaj całość
 
Kampania informacyjno-edukacyjna "Zmień odpady na zysk - Biogazownia w Twojej gminie"
Ogłoszenia
24.02.2015.
Kwidzyński Park Przemysłowo - Technologiczny w Kwidzynie na zlecenie Krajowej Agencji Poszanowania Energii w Warszawie realizuje projekt pod nazwą: "Kampania informacyjno-edukacyjna Zmień odpady na zysk - Biogazownia w Twojej gminie", które zostaną przeprowadzone w Gminie Prabuty.
Czytaj całość
 
Spotkanie z Leszkiem Żebrowskim
Wiadomości
24.02.2015.
18 lutego w Prabuckim Centrum Kultury i Sportu publicysta, autor książek, historyk Leszek Żebrowski spotkał się z mieszkańcami Miasta i Gminy Prabuty i gośćmi z Kwidzyna, Sztumu oraz Susza. Podczas niezwykle interesującego spotkania, Leszek Żebrowski opowiedział o żołnierzach Armii Krajowej, tworzeniu struktur i działalności polskiej konspiracyjnej organizacji wojskowej NSZ podczas II wojny światowej i w okresie powojennym oraz o prześladowaniach przez władze komunistyczne Żołnierzy Wyklętych. W trakcie wykładu można było nabyć wiele interesujących książek o tematyce związanej z działalnością Żołnierzy Wyklętych.
Czytaj całość
 
III Memoriał Piłki Siatkowej im. Leopolda Stępnia
Wiadomości sportowe
24.02.2015.
W dniu 21 lutego 2015 roku w Miejskiej Hali Sportowej w Prabutach odbył się III Memoriał siatkarski, poświęcony pamięci wybitnego, wieloletniego gestora piłki siatkowej na terenie Prabut, śp. Leopolda Stępnia. W Turnieju udział wzięło 7 zaproszonych drużyn.
Czytaj całość
 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 1 - 11 z 169


3 Marca 2015
Wtorek

Imieniny obchodzą:

Asteriusz, Hieronim,
Kunegunda, Lucjola,
Maryna,
Wierzchosława

Do końca roku zostało 304 dni.

Liczba odwiedzin
gości: 7436507
Gościmy
Odwiedza nas 6 gości


System Informacji Przestrzennej

Zainwestuj w Prabutach !

Biuletyn Informacji Publicznej

Elektroniczna Platforma Usług Administracji Publicznej

Polski Związek Wędkarstwa - oddział w Prabutach

Prabuckie Centrum Kultury i Sportu

Pomoc w zarzšdzaniu mikrofirmšKampania informacyjno-edukacyjna: Zrównoważona gospodarka odpadami na terenie województwa pomorskiego

Festiwal biegów

Strategia Rozwoju Województwa Pomorskiego 2020

Wykaz telefonów do firm i instytucji w gminie Prabuty

Nakarm głodne dziecko

Przetargi - zamówienia publiczne
Przetargi - nieruchomości