|
Studenci z gdańskiej Akademii Medycznej w szpitalu w Prabutach. |
|
31.08.2009. |
|
31 sierpnia br. władze samorządowe Prabut powitały studentów z Akademii Medycznej w Gdańsku, którzy w ramach 2-tygodniowego obozu uczestniczyć będą w praktykach w prabuckim szpitalu.
|
|
Czytaj całość
|
|
|
31.08.2009. |
|
29 sierpnia br. w Jakubowie odbyło się gminne święto plonów. Uroczystą mszę św. odprawił ks. Infułat Jan Oleksy w asyście proboszcza Trumiejek ks. Stanisława Krupskiego oraz proboszcza parafii w Obrzynowie ks. Leona Hendzelewskiego. Starostami dożynek byli Justyna Jaroszewska oraz Andrzej Langmesser.
|
|
Czytaj całość
|
|
|
Fotoreportaż z Dożynek Powiatowych w w Ryjewie. |
|
31.08.2009. |
|
W konkursie wieńców dożynkowych gminę Prabuty reprezentował wieniec z miejscowości Gonty, który otrzymał wyróżnienie. Poniżej przedstawiamy fotomigawki z uroczystości.
|
|
Czytaj całość
|
|
|
Zakończono projekt współpracy transgranicznej z Mamonowem. |
|
31.08.2009. |
|
W dniach 27 - 28 sierpnia br. odbyło się już trzecie i ostatnie spotkanie w ramach projektu "Prabuty - Mamonowo - rozwój transgranicznej przedsiębiorczości".
Celem projektu, który rozpoczął się w maju br. było zainicjowanie współpracy transgranicznej pomiędzy przedsiębiorcami z Prabut oraz Mamonowa. Grupę docelową tworzyli przedstawiciele firm zlokalizowanych w Prabutach i działających na terenie powiatu kwidzyńskiego oraz firm z Mamonowa działających na terenie Obwodu Kaliningradzkiego.
|
|
Czytaj całość
|
|
|
Remont dachu kościoła w Obrzynowie. |
|
31.08.2009. |
|
Trwają prace remontowe zabytkowego kościoła w Obrzynowie. Inwestycja obejmuje odnowienie dachu oraz wieży świątyni.
|
|
Czytaj całość
|
|
|
|
«« start « poprz. 1 2 nast. » koniec »»
|
| Pozycje :: 1 - 9 z 13 |