W dniu 19 listopada w Ustce odbyły się Mistrzostwa Województwa Pomorskiego w Biegach Przełajowych. Pierwsze na trasę wybiegły dzieci, a wśród nich wystartowały Pola Kamińska i Roksana Brzezińska- Bajerowska. Na bardzo trudnej, piaszczystej i dodatkowo pokrytej warstwą śniegu trasie dziewczyny zaprezentowały się z jak najlepszej strony. Pola Kamińska w roczniku dzieci 2010 uplasowała się na 4 miejscu, a Roksana Brzezińska- Bajerowska na 2. Po biegach dzieci wystartowały młodziczki, a wśród nich członkini kadry województwa Zuzanna Zielińska. Bieg od początku rozgrywany był w bardzo szybkim tempie. Od startu odskoczyły trzy zawodniczki z Zuzią wśród nich. Bieg rozegrał się na końcowych metrach. Zuzia zdobyła kolejny medal mistrzostw województwa,  tym razem brązowy. Z bardzo dobrej strony w tym samym biegu zaprezentowała się Tosia Kil, która dobiegła na ósmej pozycji. Biegi przełajowe w Ustce kończyły się kategoriami juniorskimi, w nich wystartowały Wiktoria Krysiak i Natalia Proć. Konkurencja była bardzo duża, gdyż w biegu startowało kilka medalistek Mistrzostw Polski. Znakomicie zaprezentowała się Wiktoria, która zdobyła srebrny medal, Natalia skończyła bieg  na ósmym miejscu. Serdecznie gratulujemy wszystkim zawodnikom i trenerowi Marcinowi Kłosińskiemu.