W dniach 25-26 maja 2019 do miejscowości Prabuty na parking przy Gminnym Ośrodku Pomocy Społecznej zawita Kino Mobilne 9D. Zawsze otwarte od 12:00 do 20:00. Jedna z atrakcji największych parków rozrywki na świecie zamontowana na kołach. Niesamowita zabawa dla każdego, pełna specjalnych efektów, takich jak ruchoma platforma, wiatr, woda, magiczne okulary, klakson, dym, smyrające żyłki, wibracje i świetny system audio. Do kina mogą przychodzić dzieci jak i dorośli. Repertuar obejmuje bajki, kolejki górskie, dżungle, wyścigi oraz horrory. Wielka ciężarówka, której ściana sali rozkłada się na bok, ozdobiona jest 60 metrowymi światełkami led, wygląda bardzo efektownie. Największy mobilny ekran w europie zapewnia nieziemskie odczucia. Show zaskoczyło już wiele ludzi w całej Polsce, teraz czas na ciebie!

UWAGA KONKURS !!

Mamy do rozdania 10 wejściówek do Kina Mobilnego 9D w konkursie na facebook’u.

Kino Mobilne 9D stacjonować będzie na parkingu przy Gminnym Ośrodku Pomocy Społecznej w Prabutach w dniach od 25 do 26 Maja. Mega mocne Show, które trzeba zobaczyć i przeżyć na własnej skórze!
Co trzeba zrobić, aby wygrać?

    1. Polub i udostępnij ten post
    2. Skomentuj go oznaczając co najmniej 2 osoby i zaproś je do wspólnej zabawy.

Rozwiązanie konkursu już 25 maja w pierwszym dniu SHOW.

Aby skorzystać z darmowego biletu wstępu, wystarczy pokazać swój profil na facebook’u obsłudze kina oraz wiadomość z wynikami konkursu.

Źródło: http://www.pckis.pl/5161-2/